test

Jak cieszyć się każdą chwilą, czyli rytuały slow life na wakacjach

Wakacje to czas, kiedy możemy oderwać się od codziennego zgiełku i naprawdę w pełni zrelaksować. Jednak aby w 100% cieszyć się tym okresem, warto wprowadzić do swojego dnia kilka prostych rytuałów, które pomogą zwolnić tempo i czerpać radość z każdej chwili. Oto kilka pomysłów na slow life, które możesz łatwo wdrożyć podczas wakacji.

czytaj więcej

Znamy zwycięzców Konkursu "PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!"

Wygodne gotowanie, pyszne jedzenie i świetne nagrody – tak można opisać Konkurs „PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!”, który rozpoczął się w maju i zainspirował wielu łasuchów do gotowania dla wygody. Celem konkursu było pobudzenie kulinarnej kreatywności i inspiracja do gotowania z przyprawami Appetita w mniejszych, wąskich opakowaniach, dostępnych w marketach Dino.

czytaj więcej

Gotowanie w upalne dni? Ale jak? Wygodnie!

Lato to czas radości, relaksu i... bardzo wysokich temperatur! Gdy stopnie Celsjusza na termometrach sięgną zenitu, nawet najbardziej zapaleni kucharze mogą zastanawiać się, czy gotowanie jest w ogóle możliwe. Już na samą myśl o gorącej patelni czy ciepłym powietrzu buchającym z piekarnika można przestać odczuwać głód. Dlatego dziś przychodzimy do Was z artykułem, który nieco zaradzi takim sytuacjom. Oto kilka praktycznych porad, jak gotować w upalne dni, aby uniknąć przegrzania i zachować przyjemność z kulinarnych eksperymentów.

czytaj więcej