test

Odłącz zmysły, czyli sposób na relaks

W pandemii, której skutki odczuwamy już od naprawdę długiego czasu, spada nam samopoczucie, jesteśmy zestresowani i nerwowi, a przez długotrwałe odcięcie od świata, ciężko nam się zrelaksować. A co, gdyby istniała możliwość absolutnego wyciszenia ciała i umysłu, którego pozytywne konsekwencje są potwierdzone badaniami? Ta możliwość nazywa się floating.

czytaj więcej

Wielkanocne przysmaki ze świata

„Co kraj, to obyczaj” – mawiają. Wielkanoc jest doskonałym przykładem wariacji na temat jednego przypadku, bo każdy kraj obchodzi ją w nieco inny sposób. Wiele z nich ma naprawdę inspirującą kulturę – jakie więc ciekawe różnice w obchodzeniu tego święta możemy zauważyć? Spieszymy z odpowiedzią!

czytaj więcej

Zielone oczyszczacze powietrza

Nasz narodowy #homeoffice trwa już tak długo, że powoli odzwyczajamy się od biur i porannych dojazdów do pracy. Dłuższe przebywanie w domu może być jednak okazją do tego, by wreszcie porządnie zadbać o swoje otoczenie, tak, by mieszkanie stało się idealnym miejscem i do życia, i do pracy. Pomogą w tym domowe rośliny doniczkowe, które nie tylko pięknie wyglądają, ale mogą też pomagać nam oddychać. Które wybrać?

czytaj więcej