test

Rattan w kuchni

Niech to piękne lato trwa wiecznie! Cóż, to możliwe – przynajmniej w kuchni! Mamy dla Was kilka porad na temat stylizowania kuchni tak, by zawsze miała energię słonecznej, ciepłej i luzackiej. Postawcie na rattan!

czytaj więcej

W jakim stylu jadasz?

Czy może być coś prostszego, niż… jedzenie? Wydawałoby się, że tę czynność wykonujemy automatycznie i bezrefleksyjnie. Nie jest to jednak prawdą. Dietetycy wyróżnili kilka określonych sposobów konsumowania, które nazwali stylem jedzenia. Ma on wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i masę ciała. Dowiedz się, w jakim stylu jadasz.

czytaj więcej

Nietypowe narzędzia na (i do) grilla

Pewnie co roku napotykacie się na dziesiątki artykułów radzących, co zabrać ze sobą na grilla. My chcemy pokazać Wam dziś coś więcej, niż tylko kosz piknikowy, serwetki i tacki do grilla. Jesteście gotowi na grillową rewolucję?

czytaj więcej

Pakowanie prezentów? Zrób to w duchu zero waste

Czas na świecące kokardki, błyszczące papiery, plastikowe torby prezentowe! No właśnie… a może lepiej nie? Co powiecie na to, by w tym roku spakować podarunki dla najbliższych w duchu zero waste i nie marnować aż tylu drzew oraz nie produkować szkodliwego plastiku? Tak opakowane prezenty mają swój niepowtarzalny klimat, sami się przekonajcie!

czytaj więcej