Savoir-vivre na szkolnych zebraniach rodziców

Wrzesień powrócił, zanim się obejrzeliśmy, a wraz z nim obowiązek wywiadówek, konsultacji i wszelkich szkolnych tematów. Zebrania rodziców w szkole to ważne wydarzenie, a savoir-vivre odgrywa tu kluczową rolę, ponieważ chodzi o dobro naszych dzieci, które podczas takich spotkań reprezentujemy. W tym artykule omówimy zasady savoir-vivre'u, które warto zachować na zebraniach rodziców w szkole.

czytaj więcej

Stylizuj wnętrze z pomocą… książek!

Czy wiecie, że 9 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Miłośników Książek? A dlaczego o tym piszemy? Bo nie tylko uważamy czytanie za stylowe, ale też wiemy, jak z pomocą przeczytanych już egzemplarzy może uatrakcyjnić swoje wnętrze! Zdziwieni? Zapraszamy!

czytaj więcej

Sierpniowy stół zachwyca różnorodnością

Ostatni miesiąc wakacji to czas, kiedy chcemy złapać jak najwięcej letnich chwil, dlatego też częściej jadamy na tarasie lub zapraszamy gości na wspólne ucztowanie. Oprócz pysznego jedzenia i dobrego towarzystwa potrzebujecie jednak jeszcze jednego aspektu, aby w pełni cieszyć się urokami sierpniowego stołu – wyjątkowej stylizacji! Dziś opowiemy Wam o trendach w stylizacji stołów na letni czas.

czytaj więcej

Jak podawać owoce latem?

Lato to idealny czas na delektowanie się soczystymi, świeżymi owocami – mamy ich mnóstwo, są pod ręką i smakują pysznie, jak o żadnej innej porze roku. My radzimy celebrować sezon na owoce w wyjątkowy sposób – podawać je kreatywnie i stylowo, aby zachwycić wszystkich wokół. Jeśli organizujesz garden party dla dorosłych czy też przyjęcie dla dzieci, oto kilka nietuzinkowych pomysłów, które dodadzą stylu i kreatywności do prezentacji owoców.

czytaj więcej