Jak z płatka, czyli trochę o róży

Sezon na owoc róży w pełni! Te pyszne płatki można zajadać pod postacią syropu, konfitury, kremu czy galaretki, ale także w nienaruszonej formie dodawać do dań, jako jadalną dekorację. Róża nie ma sobie równych w aromacie i smaku – do tej konkurencji nie ma co stawać! Zobaczcie, jak kreatywnie i stylowo wykorzystać płatki róży.

czytaj więcej

Pyszne i piękne – jak podawać lody?

Oto i on – smak lata! Nic tak szybko nie przywodzi na myśl gorącego słońca, relaksującego dnia na plaży czy długich wieczornych spacerów, jak pyszne, zimne lody! Polska zwariowała ostatnio na punkcie tych naturalnych, kupowanych w budkach czy foodtrackach, ale my dziś mamy dla Was kilka porad na temat tego, jak podawać lody w domu. Aż ślinka cieknie!

czytaj więcej

Kuchnia czy aneks kuchenny?

To odwieczny spór, który chyba nigdy nie zostanie jednoznacznie rozwiązany! Aneks kuchenny czy kuchnia? Co sprawdza się lepiej? Obecnie aneksy kuchenne stają się coraz bardziej popularne - poznajcie nasze za i przeciw!

czytaj więcej

Jednorazowa zastawa stołowa – tak czy nie?

No właśnie – jak to jest z tą papierową i plastikową zastawą stołową? Jest praktyczna, wygodna i może nadawać się na nieoficjalne przyjęcia. Ale czy tylko tam? Jakie jeszcze zalety i wady jednorazowej zastawy możemy wyróżnić?

czytaj więcej