test

Kakao stylizuje świąteczne dni

Wyobraźcie sobie: śnieg za oknem, delikatny dźwięk świątecznych melodii, bliscy obok i gorące, pyszne kakao w kubku. Czy może być coś bardziej świątecznego? Boże Narodzenie, a szczególnie drugi dzień świąt to czas relaksu, odpoczynku i komfortowego bycia „tu i teraz”. Gorący napój jest tego najlepszym symbolem – dowiedzcie się o nim więcej!

czytaj więcej

Stylizacje potraw na Halloween

Halloween to jedno z tych świąt, które oferują nietypowe możliwości kreatywnego dekorowania! Jeśli planujesz halloweenową imprezę i chcesz, aby Twoje dania wyglądały równie przerażająco, co smacznie, to przeczytaj ten artykuł. Twoi goście będą strrrasznie zachwyceni!

czytaj więcej

Jak podawać owoce latem?

Lato to idealny czas na delektowanie się soczystymi, świeżymi owocami – mamy ich mnóstwo, są pod ręką i smakują pysznie, jak o żadnej innej porze roku. My radzimy celebrować sezon na owoce w wyjątkowy sposób – podawać je kreatywnie i stylowo, aby zachwycić wszystkich wokół. Jeśli organizujesz garden party dla dorosłych czy też przyjęcie dla dzieci, oto kilka nietuzinkowych pomysłów, które dodadzą stylu i kreatywności do prezentacji owoców.

czytaj więcej

Potrawy z grilla dla dzieci

Upragnione wakacje! Dla dzieci to cudowny okres, dla rodziców - dość wymagający. Muszą bowiem planować im czas w ciągu dnia, gdy normalnie ich pociechy są w szkole, ale też więcej gotować, ponieważ nie mogą korzystać z posiłków w stołówkach. Jako że latem często grillujemy, mamy dziś dla Was kilka propozycji dań z grilla, dzięki którym dzieciaki nie będą marudzić. Szybkie, proste i naprawdę smaczne – zapraszamy!

czytaj więcej