Appetita gwiazdą Food Blogger Fest

Głodni kulinarnych inspiracji i smakowitych nowinek blogerzy z całej Polski spotkali się 23 marca na dorocznej imprezie branżowej Food Blogger Fest w Warszawie.

Appetita objęła status partnera IX edycji wydarzenia, by jak zawsze towarzyszyć uczestnikom festiwalu smaku, kulinarnych natchnień i branżowych nowości.

W znakomitym towarzystwie

Food Blogger Fest to doroczna impreza influencerów kulinarnych w Polsce. Można tam spotkać zarówno sławy świata smaku i gotowania znane ze srebrnego ekranu, czołówkę blogerów kulinarnych, jak i utytułowanych szefów kuchni najbardziej prestiżowych restauracji w naszym kraju. Na program całodziennego wydarzenia składają się wykłady, prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne zaproszonych autorytetów kulinarnych.

Gospodarze i goście

Stoisko Appetita. Smak i Styl przyciągnęło tłumy odwiedzających. Dzięki obecności Ewy Wachowicz, ambasadorki marki Appetita, która podpisywała tam swoje książki, stało się ono interaktywnym sercem imprezy.

Dla odwiedzających stoisko Appetita. Smak i Styl przygotowaliśmy wraz z Ewą Wachowicz książki jej autorstwa. By zdobyć książkę z autografem pani Ewy uczestnicy fotografowali się na tle scenografii Appetita, a zdjęcie publikowali na swoim fanpage’u z #Appetita.SmakIStyl.

Tylko najlepsze składniki

Ewa Wachowicz była również prelegentką wydarzenia. Jej wykład pt. „Ewa gotuje. Wyzwania i możliwości kulinarnych produkcji telewizyjnych” przyciągnął tłumy. Autorka programu kulinarnego w popularnej stacji wyjaśniała różnice między programem telewizyjnym a autorskim vlogiem. Zapraszając słuchaczy niejako na zaplecze wysokobudżetowej produkcji telewizyjnej podzieliła się sprawdzonymi sposobami na to, jak sprostać wymogom, narzuconym przez format programu, a jednocześnie zachować świeżość i naturalność własnej ekspresji. Dzięki licznym anegdotom słuchacze przenieśli się na plan zdjęciowy znanej stacji.

Ewa Wachowicz podkreślała, że choć wiele czynników może zawieść na planie w najmniej oczekiwanym momencie, warto postawić na coś, czego można być pewnym w każdej sytuacji. Są to najwyższej jakości produkty użyte do przygotowania potraw. Wszyscy w zespole przyjaciół Appetity podzielamy to stanowisko i jesteśmy zawsze do dyspozycji Ambasadorki smaku i stylu spod znaku Appetita. 

Inspiracje Ewy Wachowicz

Ewa nie ukrywa, że inspiruje się osiągnięciami blogerów kulinarnych i na bieżąco śledzi poczynania wielu z nich. Choć kojarzona jest raczej z kuchnią polską, podkreślała podczas wystąpienia, że źródłem jej inspiracji są także smaki, jakie odkrywa podczas swoich podróży. Nierzadko przywozi z nich oryginalne unikalne przyprawy, które następnie komponuje w mieszanki według autorskich receptur. Appetita ma w swoim portfolio pięć takich kompozycji od Ewy Wachowicz.

Implementowanie ciekawych wpływów kulinarnych i podejmowanie wyzwań zgodnych z duchem czasu okazało się niejednokrotnie strzałem w dziesiątkę. Przykładem może być autorska wersja burgerów serwowanych w restauracji autorki.

Jeszcze więcej smaku

Każdy, kto miał ochotę spotkać się z nami na stoisku Appetity, otrzymał od nas niespodziankę, którą były wybrane przyprawy z trzech najnowszych linii: Autorskich mieszanek Ewy Wachowicz, Przypraw uniwersalnych Ewy Wachowicz oraz innowacyjnych przypraw Grubo mielonych. Chętnie dzieliliśmy się z wami przyprawami jednorodnymi w nowych opakowaniach, jak również mieszankami z linii Gotujemy po polsku i Kuchnie narodów.

Wasza frekwencja na wydarzeniu i przy stoisku Appetita. Smak i Styl przerosła nasze oczekiwania. Sympatyczne rozmowy kuluarowe, wymiana kulinarnych doświadczeń i dzielenie się spojrzeniem na branżę są dla nas zawsze bardzo cenne. Pozwalają nam śmiało rozwijać markę Appetita, która wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom smaku i stylu.