Blogerzy gotowali z Appetitą!

Łyżka umiejętności, kilogram pasji i szczypta przypraw Appetita… to sprawdzony przepis na udane danie! Wszystkie te składniki idealnie skomponowały się podczas „Warsztatów kulinarnych z gwiazdą”, których byliśmy partnerem.

W trakcie wydarzenia na parkiecie błyszczał prowadzący – Rafał Maserak, ale gwiazdą smaku niewątpliwie była Appetita! Tam, gdzie w powietrzu czuć aromaty pysznych potraw i radość z gotowania, nie mogło zabraknąć Appetity. Wiedzieliśmy, że „Warsztaty kulinarne z gwiazdą” zrzeszają wokół siebie miłośników gotowania i dlatego postanowiliśmy wspomóc ich w realizacji kuchennych fantazji. Kulinarni blogerzy, szykując wspólnie potrawy, mieli do dyspozycji całą gamę przypraw Appetita. Dzięki temu przygotowane dania zachwycały smakiem i aromatem.

Na czym polegała sama impreza i jaka była jej idea? XII edycja „Warsztatów kulinarnych z gwiazdą” upłynęła pod hasłem: Zdrowe jesienne smaki. Gwiazdą imprezy był popularny tancerz Rafał Maserak, zwycięzca programu telewizyjnego „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Rafał poprowadził spotkanie z pomocą influencerek Joasi Biernackiej (http://www.ashplumplum.com/) i Ani Kosterny (http://czosnekwpomidorach.pl/). Warsztaty miały na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, co idealnie komponowało się z naszymi trzema nowymi liniami produktowymi – autorskimi mieszankami Ewy Wachowicz, Przyprawą warzywną do potraw i Przyprawą do mięs oraz Grubo mielonymi – stworzonymi w 100% z naturalnych składników.

Grupa ponad 30 blogerów została podzielona na trzy zespoły, z których każdy przyrządzał inne dania i przekąski. Na stołach ekip gotujących gwiazdą była Appetita – jej produktami doprawiono każdą z potraw. Kuszące smaki i aromaty, które wywołały nasze przyprawy, sprawiły, że jedzenie w mig zniknęło z talerzy! Nadprogramowe kalorie nikomu nie były straszne, bo po konsumpcji zostały spalone na parkiecie podczas wspólnego tańca z Rafałem Maserakiem. Na sam koniec uczestnicy dostali od nas podarki w postaci przypraw Appetita. Relację z całego wydarzenia możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=8lg08NTUL6Y

Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy być częścią tych warsztatów i wspierać kulinarnych zapaleńców w ich poczynaniach. Dla naszej marki bycie blisko ludzi, którzy kochają gotować, jest esencją naszego działania. Chcemy Was wspierać, pomagać Wam, doradzać. To dla Was ciągle udoskonalamy nasze produkty i dzielimy się wiedzą na tej stronie.