Nowość od Appetita: Przyprawy w wąskich, poręcznych opakowaniach SLIM – aby gotować dla wygody!

Papryka Słodka, Pieprz Ziołowy, Pieprz Czarny Mielony, Czosnek Granulowany oraz Przyprawa do Gyrosa, Przyprawa do Kurczaka i Przyprawa do Mięsa Mielonego – to kilka wyselekcjonowanych przypraw, które już znalazły się na półkach marketów DINO w całej Polsce. Można je kupić w nowej odsłonie – węższych, poręcznych opakowaniach SLIM, które będą wspierać w komfortowym, wygodnym gotowaniu. Jakie są ich dodatkowe zalety?

Gotowanie w domu stało się ostatnio nie tylko modne, ale zaczęło nawet stanowić ważny element codziennego życia. Dlaczego? To nie tylko sposób na oszczędność, o którą dziś wszyscy dbamy, ale także możliwość eksperymentowania z nowymi smakami i nietypowymi połączeniami bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, dzięki gotowaniu we własnej kuchni mamy niepowtarzalną możliwość odkrywania tego, co rzeczywiście smakuje nam najbardziej i przyrządzania sobie potraw w idealny sposób.

Właśnie dlatego marka Appetita postanowiła ułatwić tę kulinarną, domową codzienność, wprowadzając na rynek  nowe przyprawy w wygodnych, wąskich opakowaniach SLIM, które dostępne są wyłącznie w sieci sklepów DINO.  Węższe przyprawy są ergonomiczne i bardzo praktyczne. Ich smukła forma sprawia, że są łatwiejsze do chwycenia w pośpiechu, kiedy na szybko próbujemy doprawić pieczeń czy sałatkę, jednocześnie mieszając sos czy zerkając na telewizor. Ryzyko wysypania się przypraw jest przez to mniejsze, a porządek w kuchni łatwiej utrzymać nawet przy codziennym gotowaniu.  

To, co Appetita chce wspierać, to także wspólne rodzinne spędzanie czasu podczas gotowania, które z nowymi opakowaniami będzie umożliwiało to również dzieciom – przyprawy SLIM zmieszczą się bez problemu w ich małych dłoniach. Co więcej, nowe opakowania Appetita zapewniają wygodę nie tylko w dosłownym, ale i przenośnym znaczeniu. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, bez problemu mieszczą się w każdej szafce kuchennej, co oznacza porządek i oszczędność miejsca. Dodatkowo fakt, że znajdują się w marketach DINO, które zlokalizowane są blisko osiedli i miejsc o wysokim natężeniu ruchu, to kolejny krok ku wygodzie.

W nowych przyprawach Appetita nie zmieniło się jedno - to  wciąż gwarancja wysokiej jakości smaku i aromatu. Kluczowe przyprawy, czyli Paprykę Słodką, Pieprz Ziołowy, Pieprz Czarny Mielony, Czosnek Granulowany oraz Przyprawę do Gyrosa, Przyprawę do Kurczaka i Przyprawę do Mięsa Mielonego, będzie można wypróbować w wersji SLIM już w najbliższą Wielkanoc. W te Święta – i na zawsze - gotowanie stanie się więc przyjemne i wygodne. Do zobaczenia w DINO!