Przyprawiliście nas o zachwyt!

To mało powiedziane! Sprawiliście, że dania bożonarodzeniowe nabrały nowego kulinarnego wymiaru. Wasze pyszne kompozycje i stylowe nazwy potraw zrobiły na nas ogromne wrażenie i pozostaną w naszej pamięci na długo.

Konkurs „Przypraw nas o zachwyt 2” skończył się wraz z ubiegłym rokiem. Od tego czasu debatowaliśmy nad nadesłanymi przez Was zdjęciami. Spośród wielu stylowych kompozycji o pysznych nazwach musieliśmy wybrać dziesięć finałowych prac. Czekała nas też najtrudniejsza część zadania – wybranie osoby, która stworzyła najlepszą kompozycję dania bożonarodzeniowego. Poziom konkursu był bardzo wysoki, więc mieliśmy trudny orzech do zgryzienia. Jednak po gorących dyskusjach udało nam się wyłonić zwycięzcę konkursu oraz pozostałych dziewięciu finalistów.

 

 

Nagrodę główną, a więc najnowszy model urządzenia kuchennego Thermomix oraz miejsce na kulinarnych warsztatach prowadzonych przez Ewę Wachowicz otrzymuje Pan/Pani:

Bernadeta Jarnot-Manecka

W gronie finalistów, którzy wygrali voucher na kulinarne warsztaty Ewy Wachowicz, znaleźli się:

Wioleta Bednarczyk

Anna Mochocka

Daria Bigaj

Gosen Emes

Maciej Strzelecki

Michał Gawlik

Monika Morzyńska

Monika Piejko

Teresa Krok

 

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy! Zwycięzcę oraz pozostałych finalistów konkursu „Przypraw nas o zachwyt 2” prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na naszym fanpage'u Smak i Styl, w celu przesłanie danych niezbędnych do wysyłki vouchera na warsztaty z Ewą Wachowicz. Do pysznego zobaczenia w Krakowie!

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy mnóstwa kulinarnych wyzwań w nowym roku.