Przyprawiliście nas o zachwyt

Konkurs „Przypraw nas o zachwyt” został rozstrzygnięty. Przez trzy miesiące kulinarnego wyzwania otrzymywaliśmy od Was setki wspaniałych i stylowych zdjęć przygotowanych przez Was potraw.

Powiemy to bez szczypty przesady, że wielu z Was zachwyciło nas swoją kreatywnością oraz zmysłem do pięknego i stylowego przedstawiania dań. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłanie tylu apetycznych i wyjątkowych zdjęć. Wysoki poziom nadesłanych prac sprawił, że wybór najlepszych z nich, był wyjątkowo trudny.

Najlepsi z najlepszych

Jednak po burzliwych rozmowach zdecydowaliśmy się przyznać główną nagrodę, to znaczy Thermomix i miejsce na warsztatach prowadzonych przez Ewę Wachowicz, Pani Joannie Byczkiewicz, za pracę o wdzięcznym tytule „Mini tarta nagrody warta!”. To piękne danie, osadzone w klimacie śródziemnomorskim, przyprawiło nas o największy zachwyt. Serdecznie gratulujemy!

Prace finalistów konkursu wywarły na nas także wrażenie swoją estetyką i pomysłowością. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały nagrodę – zaproszenie na kulinarne warsztaty prowadzone przez Ewę Wachowicz. Gratulujemy kulinarnego stylu i smaku!         

Kulinarne warsztaty z Ewą

Już siedemnastego maja spotkamy się z finalistami konkursu w Krakowie. Podczas dwudniowego pobytu uczestnicy będą mieli okazję poznać i porozmawiać z Ewą Wachowicz na nieformalnej kolacji w prowadzonej przez nią restauracji Zalipianki. Następnego dnia odbędzie się wydarzenie, na które wszyscy czekają – kulinarne warsztaty z Ewą Wachowicz.

W studiu Kulinarne Kreacje finaliści naszego konkursu stworzą kilka pysznych dań, które następnie będą wspólnie degustować. Nie zabraknie także garści ciekawostek ze świata kuchni i ze świata przypraw. Ewa Wachowicz zdradzi uczestnikom kilka trików i porad związanych ze sposobami przyrządzania, przyprawiania i podawania potraw.

Dodatkową atrakcją będzie wizyta stylistki, Pani Justyny Sekundy, która podczas przygotowywania potraw przez uczestników warsztatów, będzie udzielała rad związanych z prezentowaniem dań na talerzu. Finaliści konkursu dowiedzą się także o stylowych dekoracjach stołów i będą mieli okazje porozmawiać o stylu, jako elemencie istotnym w kuchni i jadalni.

Gotujemy się z radości na to spotkanie i jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Do zobaczenia w Krakowie!