Znamy zwycięzców Konkursu "PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!"

Wygodne gotowanie, pyszne jedzenie i świetne nagrody – tak można opisać Konkurs „PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!”, który rozpoczął się w maju i zainspirował wielu łasuchów do gotowania dla wygody. Celem konkursu było pobudzenie kulinarnej kreatywności i inspiracja do gotowania z przyprawami Appetita w mniejszych, wąskich opakowaniach, dostępnych w marketach Dino.

Konkurs odbywał się na Facebooku i polegał na przygotowaniu ulubionego dania z użyciem przyprawy Appetita w mniejszym opakowaniu. Uczestnicy mieli za zadanie zamieścić zdjęcie swojej potrawy z widocznym opakowaniem przyprawy i kreatywny opis wyjaśniający, dlaczego przyprawy Appetita w mniejszych opakowaniach ułatwiają gotowanie oraz nadać daniu oryginalną nazwę. Konkurs trwał od 17 maja do 20 czerwca.

Gotowaliście, piekliście, smażyliście i grillowaliście tak chętnie i licznie, że wybór zwycięzców nie był łatwy – zachwyciły nas wszystkie Wasze przystawki, zupy, makarony, zapiekanki czy desery, ich kreatywne nazwy i same zdjęcia, które uwidaczniały Waszą perspektywę gotowania dla wygody. Cieszymy się też, że opakowania przypraw Appetita w mniejszych opakowaniach  ułatwiły Wam kulinarne wyzwania – dziękujemy, że doceniliście nasze nowe opakowania!

A kto przyprawił tak, że aż wygrał? Sprawdźcie sami.

Gratulujemy!

Konkurs „Przyprawiaj i Wygrywaj!” był świetną okazją do pokazania swoich kulinarnych talentów i wygrania cennych nagród. Gotujcie i inspirujcie dalej, bo robicie to pysznie!

Szczególy na FB:

https://www.facebook.com/AppetitaSmakIStyl/