Cyfrowa lawenda w kuchni

Wiosna to najlepszy czas na metamorfozę w mieszkaniu. My kochamy piękne kuchnie, dlatego podrzucimy Wam kilka porad, jak zmienić swoje wnętrze w duchu pięknego fioletu, który jest bardzo popularny w 2023 roku – ten fiolet to cyfrowa lawenda, zwana też kodem Coloro 134-67-16.

W szczególności…

… zadbaj o szczegóły, czyli małe dodatki, które nie naruszą budżetu domowego, a odmienią wnętrze w zauważalnym wymiarze. Cyfrowa lawenda to kolor delikatny, pastelowy, pasujący nie tylko do białych, klasycznych kuchni, ale też beżu, szarości czy jasnego drewna. Z czarną kuchnią ten kolor może jednak zbyt mocno kontrastować, ale jeśli lubicie taki efekt, to cyfrowa lawenda na pewno Was zadowoli. Zainwestujcie więc w jasnofioletowe ściereczki, przybory kuchenne z silikonowymi końcówkami w lawendzie, a także miseczki, wazon na kwiaty czy maselniczkę. Ważne, aby były to elementy głównie takie, które stoją na widoku, aby faktycznie zmieniły wygląd Twojej kuchni.

Raz, a dobrze

Jeżeli możesz pozwolić sobie na większą inwestycję, mamy dla Ciebie bardzo kreatywną wskazówkę na zmianę w domu – przemaluj drzwi do kuchni na kolor cyfrowej lawendy i ciesz się naprawdę zauważalnym efektem Taki mocny akcent pozwoli Ci uczynić Twoje wnętrze oryginalnym. Jeśli wolisz jeszcze bardziej zaingerować w przestrzeń, chwyć farbę i zmień kolor swojej ściany – ten nad blatem kuchennym, albo całej kuchni, jeśli nie boisz się naprawdę pastelowego otoczenia.

Kuchnia w stylu 2023                                       

Na początku 2023 roku pisaliśmy Wam o trendach w kuchni w tym artykule: https://smakistyl.pl/kuchnia-w-stylu-2023.html To właśnie z niego mogliście dowiedzieć się, że jednym z najciekawszych trendów są meble kuchenne w pastelowych kolorach. Wyobraźcie sobie to wydanie w lawendzie! Matowe meble w delikatnych pastelach, do tego dodatki z jasnego drewna i dużo kwiatów. W takiej kuchni wiosna rozwinie się szybciej!