Konkurs "Przypraw nas o zachwyt"

1 lutego 2019 r. na fanpage’u Appetita. Smak i Styl ruszył konkurs! Przygotowaliśmy dla Was apetyczne zadanie, dzięki któremu będziecie mieli okazję przyprawić nas o zachwyt i wygrać cenne nagrody – nieoceniony w kuchni Thermomix, warsztaty kulinarne z Ewą Wachowicz w Krakowie oraz zestaw przypraw Appetita z zestawem gadżetów kuchennych Appetita.

Gdy następnym razem zabierzecie się do gotowania i wyciągniecie z szafek, lodówek i półek odpowiednie składniki, by przygotować pyszne potrawy, to nie zapomnijcie mieć pod ręką telefonów z aparatem bądź samych aparatów fotograficznych. W naszym konkursie zasady są proste – łączymy gotowanie z fotografowaniem!

Zasady konkursu

Każdy z nas ma swoje danie popisowe, które lubi nie tylko jeść, ale i przygotowywać. Zawsze stara się robić je jak najlepiej, by apetycznie prezentowało się na stole i oczywiście świetnie smakowało. Gdy przygotujecie crѐme de la crѐme Waszej kuchni i ułożycie je na talerzu, to zróbcie mu stylowe zdjęcie, kładąc obok potrawy 2 przyprawy marki Appetita, które staną się biletem do wzięcia udziału w naszym konkursie. Następnie opublikujcie wykonane zdjęcie pod postem konkursowym przypiętym u góry fanpage’a Appetita. Smak i Styl na Facebooku (dostępnym pod tym linkiem), a w komentarzu wpiszcie oryginalną, stylową i kreatywną nazwę Waszego dania. Regulamin konkursu „Przypraw nas o zachwyt” znajdziecie tutaj

Pyszne nagrody

Wasze kreatywne zdjęcia i smakowite, stylowe nazwy pozwolą Wam na zdobycie kulinarnych nagród! Dla pierwszego miejsca przewidzieliśmy nagrodę główną, którą jest Thermomix, czyli osobisty pomocnik w kuchni. Dzięki niemu szybciej, łatwiej i zdrowiej można przygotowywać ulubione potrawy. Dodatkowo zwyciężczyni lub zwycięzca otrzyma zaproszenie na warsztaty kulinarne z Ewą Wachowicz w Krakowie, a także młynek do mielenia przypraw, przydatny kuchenny fartuszek i rękawicę, a także zestaw produktów marki Appetita - podobnie jak dziewięciu pozostałych laureatów!

A oprócz konkursu… promocja!

Oprócz konkursu „Przypraw nas o zachwyt” przygotowaliśmy dla Was także promocję. Kupując od 1 lutego 2019 r. 2 dowolne przyprawy marki Appetita, otrzymacie przy kasie gratis w postaci Przyprawy do kurczaka złocistej z linii Ewy Wachowicz. Promocja działa wyłącznie w wybranych sklepach. Regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.